Szukaj
  • Horse News

CAIO 4* H2 w Polsce w tym roku!

Aktualizacja: sty 28

Wiemy już, kto będzie pierwszym w historii powożenia w Polsce organizatorem CAIO 4* Par – prestiżowych Oficjalnych Zawodów Międzynarodowych w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi!

To Ośrodek Jeździecki „LANDO” Ptakowice, którego właścicielami są Patrycja i Rafał Wojtachowie.

Ta wielka dla świata powożenia impreza jeździecka odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia br.

Pomimo bogatej historii

konkurencji powożenia, jeszcze nigdy wcześniej zawody tej rang nie odbywały się w Polsce. Z ogromnym zaszczytem przekazujemy Państwu tę informację, mając wielką nadzieję na liczny udział zawodników, jak też reprezentacji narodowych, w tak znakomitej imprezie jeździeckiej. Zawody te są organizowane na miesiąc przed planowanymi

Mistrzostwami Świata Par w Kronenbergu (Holandia). Będzie to więc znakomity sprawdzian dla zawodników i ich koni przed najważniejszą imprezą w sezonie. W Ośrodku Jeździeckim Lando zawody międzynarodowe w powożeniu zaprzęgami konnymi CAI 3* organizowane są od 2017 roku. Nowoczesna infrastruktura, duży plac kwarcowy z systemem odwaniania i nawadnianie, zapewni ponownie wysoką jakość sportowej rywalizacji. Dodatkowym atutem jest teren zawodów, gdzie do każdego miejsca – campu, stajni, przeszkód maratonowych, czy głównej areny - jest blisko.


Położenie Lando na styku dwóch głównych autostrad w Polsce pozwala sprawnie i komfortowo dojechać na miejsce rozgrywania zawodów. W ramach całego cyklu zmagań sportowych rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski zaprzęgów parokonnych, zawody w kategoriach CAI 3* i CAI 2* oraz krajowe zawody w powożeniu.

W imieniu HorseNews.pl i organizatorów serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uwzględnienia terminu zawodów CAIO 4* H2 Ptakowice w Waszych jeździeckich kalendarzach i planach startowych w 2021 roku.


Do zobaczenia w sierpniu w Lando!


Redakcja


341 wyświetlenia0 komentarz